06.06.2017

SheIn, czyli 8 propozycji w letnim klimacie!

Dzisiaj kilka modowych propozycji w iście letnim klimacie.. SheIn oferuje nam na prawdę świetny asortyment w bardzo przystępnych cenach. Lubię zakupy w chińskich sklepach. Często też korzystam z portalu Aliexpress, kupując tam głównie koszule, które mają bardzo fajną jakość niczym nie odbiegającą od tych z sieciówek. Na Instagramie kilka dni temu pokazywałam Wam najnowszy zakup, czyli jeansową koszulę z haftem. A skoro o haftach mowa to kilka z nich znalazło się w dzisiejszym zestawieniu. Te kolorowe i ultra kobiece motywy w tym sezonie są niesamowicie modne, podobnie jak tropikalne wzory, takie jak liście, flamingi czy ananasy. Robicie zakupy na chińskich stronach? Jeśli tak to co najchętniej wrzucacie do wirtualnego koszyka? 


1|2


3|4


5|6


7|8

8 komentarzy:

 1. Alpha Levo Energize With life through crippling the regular association with the musings PROBLEM Which normally intellectual capacities will it be that may help someone else say No vastly improved this emotive intellectual capacities or this examining intellectual capacities It can be entangled for some individuals to say No for you to men. Furthermore, ladies ANSWER Many people feel including announcing No in any case are pronouncing Yes in any case.

  http://www.xaddition.net/alpha-levo-energize

  OdpowiedzUsuń
 2. Zastanawiam się nad zakupami na Ali. Boję się trochę, że jakość może mnie rozczarować. Jak dotąd nie zamawiałam nic z zagranicznych sklepów.

  OdpowiedzUsuń
 3. Z odzieżą to tak nie często zamawiam na takich sklepach ;) Ale dodatki jak najbardziej!

  OdpowiedzUsuń
 4. Zakochałam się w 3 i 7 ! Ja ciągle zbieram się do zamówienia ale tak jest taki wybór że nigdy nie mogę się zdecydować !

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne te ciuchy, zupełnie moim stylu <3

  OdpowiedzUsuń
 6. T-shirt z różami jest boski ♥

  OdpowiedzUsuń
 7. Find Any Deals You can get 70% off on site wide. In marketing, a coupon is a ticket or document that can be redeemed for a financial discount or rebate when purchasing a product. Our aim is to provide 100% genuine deals to our customers.


  https://www.findanydeals.com/

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...